Приготувати їжу чи провідати в лікарні: центр соціальних служб у Львові шукає волонтерів

Львівський міський центр соціальних служб шукає волонтерів для допомогти тим, хто потребує підтримки у такий непростий час. Допомогти можна навіть дуже простими, але надзвичайно важливими справами.

 

«Кількість людей, які потребують допомоги у нашому місті з початку війни значно збільшилась: діти та дорослі, самотні та багатодітні, люди з інвалідністю. Якщо тобі від 18 років і ти вмієш готувати, любиш гуляти чи робити закупи, запрошуємо в команду супергероїв, аби змінювати наше місто на краще!», – зазначають у міському центрі соціальних служб.

Допомога потрібна у доставці товарів з магазину/ліків потребуючим, у прибиранні приміщень, в приготуванні їжі, в обробітку присадибних ділянок, фізичному супроводі осіб з інвалідністю, які пересуваються на інвалідних кріслах, відвідуванні хворих в закладах охорони здоров’я, організації консультацій у лікарів, спільному проведенні дозвілля тощо.

Найбільше допомоги потребують діти та особи з інвалідністю, люди похилого віку, внутрішньо переміщені особи, діти, що проживають у складних життєвих обставинах, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

Щоб стати волонтером, потрібно обрати час волонтерства, локацію і те, як і кому хочете допомагати. А відтак, заповнити форму волонтерства та приєднатися до команди супергероїв міста.

Контакти: Львівський міський центр соціальних служб, тел.: 254-61-31.

Джерело: “Львівська міська рада”.