Радіо Марія розпочало мовлення у Львові

radio-mariya-1У вівторок, 25 жовтня 2016 р.,  Радіо Марія розпочало мовлення у Львові, а також у Пустомитівському та Яворівському районах на частоті 66,26 МГц. Львів став восьмим регіоном України, де можна почути це радіо.

Отець Олексій Самсонов, директор Радіо Марія в Україні, розповів  про шлях, який довелося подолати, аби цей день настав: «Ми дуже багато молилися  за Львів: і на Радіо Марія, і приватно; і просили про молитву наших слухачів, і я молився, й наші працівники також. Отримати дозвіл було дуже важко, ми декілька разів програли конкурс і держава не виділила нам частоти. І після шести років молитов та зусиль ми отримали ліцензію, а ще через сім місяців усе запрацювало. Ми проводили в ефірі марафони для збору коштів, аби придбати радіопередавач, який зараз встановлений у Львові на Замковій горі. Попри те, що завжди бракує грошей, ми побачили, що Богородиця деякі речі вирішує: відкриває серця людей і вони відгукуються на потреби та надають допомогу. Бачимо Божу благодать у цих речах».

Також о. Олексій наголосив, як відбуватиметься популяризація Радіо Марія у Львові: «Ми запланували на 1 листопада марафон: будемо просити тих, хто вже знає та слухає Радіо Марія у Києві, Житомирі, Кам’янці-Подільському, телефонувати до своїх друзів у Львові й розповідати про Радіо Марія, про те, що його вже чути там, а ми в студії будемо приймати дзвінки зі Львова. Також вишлемо двох своїх працівників, щоб вони там гуляли, ходили до єпископів, до священиків та простих львів’ян, і це буде акція у прямому ефірі. Ще не до кінця знаємо, як це буде, все ще на стадії розробки, але буде щось на кшталт «Всі святі зі Львова». Ми справді дуже радіємо. Довго на цей момент чекали, було так важко; але сподіваємося, що для багатьох людей Радіо Марія буде корисним і в чомусь допоможе».

Джерело: «CREDO».