Разом з владикою Ігорем у каплиці Львівської міської ради дискутували про відповідальність

DSC_1015 (1)Команда сайту «Духовна велич Львова» ініціює цикл зустрічей з духівниками Львова. Перша відкрита дискусія на тему «Відповідальність у сучасному світі» відбулася сьогодні, 11 грудня, у каплиці Львівської міської ради. Гостем зустрічі був Архиєпископ і Митрополит Львівський УГКЦ владика Ігор.

У заході взяли участь працівники соціальної сфери Львівської міської ради, та усі охочі львів’яни.

«Вже другий рік тут, в стінах мерії, маємо таку практику, що в час посту розпочали зустрічі з духівниками нашого міста. Владика Ігор в каплиці має таку зустріч вперше. Тема, яку ми обрали, звучить – «Відповідальність в сучасному світі», адже це є чи не одна з найголовніших ознак того, аби бути добрим християнином і українцем», – розповів Євген Бойко, керівник управління внутрішньої політики.

Владика Ігор зосередив свою увагу на питаннях відповідальності перед Богом та один перед одним, зокрема відповідальності у сім’ї, батьків перед своїми дітьми, подоланню страху, який народжується з надмірного переживання за своїх близьких. Архиєпископ, як очільник митрополії, також розповів чим керується у прийнятті власних рішень.

«Відповідальність пов’язана з вільним вибором людини, зі справедливістю та любов’ю, бо завжди має виконуватися у світлі правди та здорового глузду. Людина повинна мати гідний стержень життя, який найкраще базується на Божій любові, милосерді і справедливості. На нас також покладена відповідальність Господа за наше життя, яке ми повинні достойно реалізувати» – наголосив митрополит Ігор.

Насамкінець владика побажав зростати у любові до ближніх та бути відповідальними у своїй праці.

Формат зустрічі мав характер інтерв’ю. Усі охочі могли поставити актуальні запитання. Модерував захід капелан Львівської міської ради о. Павло Дроздяк.

«Ці зустрічі покликані знайти позитивне русло вирішення наших особистих проблем, які мучать нас», – додав отець Павло.

Запрошуємо на наступні спільні дискусії з духівниками у невимушеній атмосфері. Слідкуйте за оновлення на нашому сайті velychlviv.com та на facebook-сторінці.

Фото:Олександр Мазуренко, Валентина Євтушок

Відео: Андрій Андрух