Ресурсні книжкові рекомендації від видавництва «Свічадо»

Добре мати можливість зазирнути в потрібну книгу, де в глибокому змісті ховаються відповіді на важливі питання.

Ні для кого не секрет, що підсилення мотивації у будь-якій сфері діяльності потребує ресурсів.  Один із таких мотиваторів — читання книг  на різні актуальні теми. Материнство, позитивне мислення, стосунки в сім’ї — все це є невід’ємною частиною нашого повсякденного життя. Добре мати можливість зазирнути в потрібну книгу, де в глибокому змісті ховаються відповіді на важливі питання.

Пропонуємо декілька книжкових рекомендацій, які можуть стати вам у пригоді:

  1. «Шлях мами. Бунт проти посереднього материнства» Еббі Гальберштадт

Американка Еббі Гальберштадт – мама, яка виховує і навчає вдома групу з десяти своїх дітей різного віку. Здобувши достатньо практики і виробивши певні стратегії виховання, вона пропонує перевірені підказки, як упоратися з труднощами на шляху мами. Твердою основою цих «стратегій», за переконанням авторки, є мудрі біблійні правила, які допоможуть не боятися материнства й не почуватися в ньому ізольованими.

Для жінок, готових зростати у материнській професії.

 

  1. «Геть із голови. Як зупинити спіралі токсичних думок» Дженні Аллен

Дженні Аллен — американська біблістка, блогерка, авторка книжок і подкастів, які охоплюють тематику віри. Засновниця організації IF:Gatherin. Дружина Зака і мама чотирьох дітей.

На прикладі власної історії Дженні Аллен пояснює, як глибоко у нашому мозку засіли переконання, що спотворюють картину реальности і нас самих. Її конкретні поради — це, по суті, впорядкована інструкція, що допоможе вирватися з полону токсичних думок. Прочитавши книгу «Геть із голови», ви навчитеся: виявляти моделі мислення, які вганяють вас у ступор, розуміти, що думки можуть змінювати ваше життя, стримувати деструктивні дії, які починаються в думках.

Для тих, хто прагне раз і назавжди навчитись керувати своїми думками, а не дозволяти, щоб вони керували нами.

  1. «Свідоме батьківство: Як глибоке розуміння себе допомагає виховати успішних дітей» Деніел Дж. Сіґел, Мері Гарцел

У книжці вдало поєднано клінічний досвід відомого психіатра та глибоку мудрість дитячого педагога. Разом Д. ДЖ. Сіґел і М. Гарцел крок за кроком аналізують батьківство, щоби виявити справжню природу стосунків, яка є в їхній основі.

Батьківство – найважливіша робота у світі, і ця книжка робить її зрозумілішою та легшою. Вона дає нагоду поміркувати над тим, як виховували нас у дитинстві, залишити те, що діє, і знайти нові підходи до виховання власних дітей. Життєві ситуації, вправи для кращого розуміння себе, підсумки наукових досліджень допоможуть переосмислити свій колишній досвід, його вплив на те, ким ми стали сьогодні та як ми можемо впливати на розвиток наших дітей.

Для усіх тих, хто хоче мати люблячі, довготривалі та змістовні стосунки зі своїми дітьми.

  1. «Священний шлюб. А що, як Бог задумав подружжя не лише, щоб ми були щасливими, а й святими?» Ґері Томас

Ґері Томас запрошує зробити невеличку революцію в нашому мисленні про духовність, про святість і про християнське подружжя. І, повірте, він робить це в захопливий спосіб: несподівано для себе ви відкриєте чудові речі про ваш шлюб, незалежно від того, чи він сьогодні міцний, чи міг би бути ліпшим. Ви побачите перспективу, яку, можливо, ніхто ніколи вам не показав.

Ця книжка зовсім не про те, як побудувати щасливе подружжя. Вона про те, як ваш шлюб може вам допомогти поглибити свої стосунки з Богом. Від практики щоденного прощення, через красу вашої сексуальности до величної історії, яку ви, чоловік та дружина, створюєте разом — усе у вашому шлюбі має потенціал для того, щоб ви стали… святими! І не просто святою дружиною чи святим чоловіком, а саме святим подружжям!

Наприкінці книги знайдете цікаві, інколи провокаційні запитання для обговорення у подружжі, між нареченими чи у невеликих групах.

Для подружніх пар, щоб відкривати нові можливості для поглиблення особистих стосунків і стосунку з Богом.

  1. «Мікрозміни. Перемінюйте своє життя крок за кроком» Ґері Дженсен

Книга Ґері Дженсена «Мікрозміни: Перемінюйте своє життя крок за кроком» – це своєрідний посібник, який допоможе навести лад у важкодоступному місці. Вона допоможе боротися з чимось значно важливішим, але не менш складним для вирішення — з безладом у нашому духовному житті.

Якщо ви думаєте що духовного життя у вас не так багато, щоби влаштувати у ньому генеральне прибирання, автор уже з перших сторінок продемонструє, що воно насправді всюди: у роботі, сім’ї, стосунках, фінансах, стражданнях, радощах та печалях. Ґері Дженсен не закликає змінити все одразу, натомість показує, як роблячи маленькі кроки у напрямку змін, можна досягти чогось, що межує з дивом.

Для тих, хто шукає практичних порад, як впоратись з безладом у житті.

 Шукайте книги в книгарнях та на сайті видавництва. 

Видавництво «Свічадо»

Головне фото: odnb.odessa.ua