«Різдво єднає у Львові». Програма заходів

yadnaye-u-LvoviЦього року новорічні та різдвяні святкування проводяться під назвою «Різдво єднає у Львові», що показує прагнення мешканців усіх регіонів України до єднання.

«Програма є насиченою та цікавою, адже готуючи цю програму, ми думали про дітей, про дорослих та про гостей міста», – розповіла Галина Слічна, директор департаменту гуманітарної політики ЛМР.

На площі перед Оперним театром традиційно розташувалась головна міська ялинка, прикрашена у синьо-жовтих кольорах, відкриття якої і стало стартом зимових свят. Отож, публікуємо інформацію про заходи під час  святкування Різдва-2016 у нашому місті.

Львівський Різдвяний ярмарoк

40407_0До 19 січня у Львові на проспекті Свободи та на площі Ринок традиційно працюють Львівські ярмарки. Історики стверджують, що ярмарок на Різдво – це не лише європейська традиція, але й львівська, щоправда дещо призабута. Особливо популярними ярмарки були у 30-ті роки ХХ століття, тоді львівські торгівці та місцеві ремісники активно спілкувалися і пропонували свій товар із забавами та конкурсами.

Міська шопка

23 грудня біля входу в Ратушу буде презентовано оновлену міську шопку, яка є авторською роботою відомого львівського скульптора Антона Лубія. Всі фігурки будуть вирізані з тополі та розфарбовані дітьми.

«Хода звіздарів»

Традиційно, 8 січня відбудеться проект «Хода звіздарів» центральними вулицями Львова. Участь у ході беруть звіздарі, колядники та актори вертепів.

Вогняна інсталяція «Коли ангели спускаються з небес»

7Для дітей впродовж зимових свят та канікул підготували багато заходів та акцій.

Особливий подарунок мешканцям та гостям міста на Різдво готує театр «Воскресіння» – 25 та 26 грудня, 1, 2, 7, 8, 9 січня на гостей очікуватиме незабутня театралізована вогняна інсталяція «Коли ангели спускаються з небес», у якій будуть задіяні альпіністи, що виконуватимуть роль ангелів.

Встановлення Дідуха

Напередодні Святвечора, 6 січня, на площі Яворського традиційно встановлять Дідуха, який є основним символом Нового року і Різдва. Дідух – це сніп пшениці, що символізує прихід пращурів.

завантаженняСвято Пампуха

З 7 по 10 січня на площі Ринок відбудеться Міське Свято Пампуха, де відвідувачі матимуть нагоду досхочу поласувати різдвяними пампушками, поколядувати, скуштувати та пізнати давні українські традиції.

Новорічно-різдвяні заходи у Парку культури

1375885_1401973Однією з основних локацій зимових свят цього року є Парк культури. Щовихідних на гостей парку очікує святкова програма та безліч сюрпризів. У сніжну погоду будуть облаштовані єдині у Львові траси для катання на санчатах та сноутюбах. Проте, і за відсутності снігу тут буде чим зайнятися, адже відвідувачам запропонують альтернативні атракції – 3D-мапінг шоу, екстремальний велотріал, фаєр-шоу, лицарські бої та інші оригінальні розваги. Тут працює невеликий зимовий ярмарок та прикрашено еко-ялинку.

Свято Різдва цього року знову відбудеться не лише у центрі міста, зокрема новорічно-різдвяні заходи проведуть на Левандівці, Рясному, у Винниках.

Poster-Facebook

Площа 12 ялинок на вулиці Симоненка

jumultithumb_joomla-ua.org__18Площа поблизу бібліотеки для дітей №19, де діє Дитячий центр розвитку та дозвілля «Під спільним дахом» та Навчально-виховний комплекс «Школа ім. В. Симоненка», вдруге стане центром новорічних та різдвяних свят. Компанії-партнери обирали для себе одне з 12 дерев та креативно прикрашали й стилізувати його продукцією своєї фірми.

Левандівський парк на вулиці Повітряній

17 січня у Левандіському парку народний дім Левандівка та культурно-мистецький центр «Супутник» організовують свою програму святкових заходів.

Рясне 1

Туристично-спортивний клуб «Манівці» спільно з управлінням культури запланували проведення коляди та тематичних заходів для мешканців району Рясне.

Також традиційно на свято Водохреща, 19 січня, на площі Ринок, біля центрального входу у Ратушу відбудеться екуменічне богослужіння з освяченням води.