Роби те, що ти любиш та люби, те, що ти робиш! – пройшов табір Товариства українських-студентів католиків «Обнова»

обноваЗ 30 липня по 3 серпня проходив Федераційний табір Товариства українських-студентів католиків «Обнова». Табір пройшов у рідному селі Йосипа Сліпого – с. Заздрість на Тернопільщині. Про це повідомляє сайт ДивенСвіт.

Участь у таборі взяли «обновляни» Львова, Тернополя та Чернівців. Учасники табору розмірковували над покликанням кожного члена свого товариства в теперішній діяльності, зокрема темами обговорень були: інформаційний вимір та роль медіа в Церкві; вміння будувати міцну команду, стратегічно планувати та писати проекти на залучення коштів. До учасників також донесли інформацію про зовнішні зв’язки організації з європейськими спільнотами.

Отці Іван Січкарик та Михайло Димид наголошували на важливості молитви у спільноті, зростання у ній та безперервного розвитку в пізнанні своєї віри.

Довідка: ТУСК «Обнова» створено з ініціативи УГКЦ у 1930 р. для об’єднання студентської молоді. Основними напрямки діяльності були місійна робота з молоддю та самоосвіта. Гаслом товариства є «Обновити все в Христі». Вставновлення радянської влади перервало розвиток Товариства, однак завдяки ініціативі старшої інтелігенції після проголошення незалежності України вдалось відродити організацію.