Розпочинається реєстрація на Салезіянський Форум-2023

Салезіяни Святого Івана Боско, УГКЦ запрошують на цьогорічний Салезіянський Форум БОСКО – найочікуванішу подію року для молоді від 14 років.
 
Салезіянський Молодіжний Форум БОСКО з 2015 року щоріч у серпні відбуається в с. Новосілка (18 км від Львова) під відкритим небом. Щороку Форум збирає близько 200 учасників – всю салезіянську молодь і їхніх друзів, щоб зустрітись, познайомитись із новими учасниками, духовно збагатитись, почерпнути для себе щось нове й важливе, провести час у неймовірному середовищі із неймовірною атмосферою, отримати натхнення і поштовх до змін себе та цього світу.
 
Тема цьогорічного форуму, що відбудеться 18-20 серпня – «Почни з себе». Цьогоріч проведуть зустріч у Вищій духовній семінарії Львівської Архідієцезії РКЦ у Брюховичах.
 
«Не пропусти унікальну можливість зустрітися з однодумцями, відчути себе частиною неймовірної спільноти, почути лекції від крутих спікерів і отримати відповіді на багато запитань. А ще – знайти натхнення та мотивацію змінювати своє життя і цей світ на краще!» – зазначають організатори.
 
Попередня реєстрація обов’язкова.
Реєстрація та подробиці – за посиланням: https://forms.gle/fdwLzJ7pHHQVhfkp6