Руслан Сенічкін на кухні. У Львові діти з “Центру Опіки Сиріт” УГКЦ готували з відомими кухарями

Оксана Ханаєва нещодавно стала випускницею НРЦ “Мрія”, але вже вміє готувати десерти, пасти і знає таємниці сучасної кухні. Дівчина вже два роки долучається до гуртка “КАЗАНОК”, який діє при “Центрі Опіки Сиріт” УГКЦ. Школярка зізнається,що за цей час кулінарія вже стала улюбленим хобі для неї. Вчора Оксана під час фестивалю  готельно-ресторанного бізнесу HoReCaShow разом із вісьмома колегами із “Центру Опіки Сиріт” готувала пліч-о-пліч із відомими кухарями.

DSC_0954

    

Модерував дійство  ведучий ранкового шоу “Сніданок з 1+1” Руслан Сенічкін:  

Оскільки “1+1” і “Сніданок з 1+1” дотичні до “Здійснення мрій” (у нас і спеціальний проект є, який триває вже не один рік), ми намагаємося здійснювати мрії дітей, щоб вони розуміли, що доросле життя має бути для них не даремне. І щоб вони розуміли, що до дорослого життя потрібно готуватися. А дорослі мають їх підтримувати і заохочувати, бо якщо у дітей є мрія, то її варто розвивати вже сьогодні. І вони мають розуміти до чого йти у цьому житті”.

DSC_0950

     Керівник “Центру Опіки Сиріт” о. Роман Прокопець розповів, що відтепер “КАЗАНОК” матиме статус не гуртка, а кулінарної школи. На думку отця, дуже важливо, щоб діти брали приклад із відомих шеф-кухарів. Адже це у майбутньому може надихнути їх розвиватися у цій сфері, а можливо, навіть стати кращими за своїх наставників.

DSC_0956

DSC_0960

 Нагадаємо, мета “Центру Опіки Сиірт” – будувати на здоровій духовності зрілу особистість, дбати про соціальну рівність, проводити різноманітні акції духовно-просвітницького, соціального, патріотичного характеру, виявляти любов та опіку через спілкування та присутність капелана, а також волонтера, проводити пасторальну працю з дітьми-сиротами, дітьми з малозабезпечених сімей та з дітьми із спеціальних закладів.