Римо-католики Львова сьогодні освятять наріжний камінь для Дому Милосердя

imagesCьогодні 16 червня 2015 р. о 19.00 год., у переддень урочистості св. Брата Альберта, Львівський Митрополит і Архиєпископ РКЦ Мечислав Мокшицький звершить освячення наріжного каменя під забудову Дому Милосердя, цей Дім буде належати чернечому ордену Братів Альбертинців у Львові – Збоїща по вулиці Мазепи 48, на території Римо-католицької Парафії Матері Божої Неустанної Помочі.

У церемонії посвячення візмуть участь духовні і світські особи: Священники з Львівського Деканату, Брати Альбертинці на чолі зі Старшим Братом Францішком Ґжелька, Сестри-монахині, запрошені також представники міської влади та парафіяни, повідомили у прес-службі Львівської Архідієцезії.

Дім Милосердя пов’язаний зі славною традицією чернечого ордену Братів Аьбертинців у Львові, яка була започаткована у цьому місті 1892 року, де було створено перший альбертинський притулок. Більше як півстоліття до закінчення Другої Світової війни Брати Альбертинці і Сестри Аьбертинки очолювали багато притулків на території Львівської Архідієцезії РКЦ і по-особливому впроваджували у життя правило, яке передав їм Святий Засновник, аби бути добрими як хліб для кожної людини, що потребує допомоги.

Після посвячення та вмурування наріжного каменя для Дому Милосердя відбудеться вшанування мощів Святого Брата Альберта та благословення.