Римо-католики Львова запрошують на ходу заради миру і припинення війни

DSC_0754У суботу, 5 вересня, вулицями Львова пройде Процесія на честь Покровителя Львівської Архідієцезії Римо-Католицької Церкви бл. Якова Стрепи в намірах миру в Україні. Також того дня у Духовній Семінарії у Брюховичах відбудеться Конгрегація Духовенства Львівської Архідієцезії, що буде поєднана із Архідієцезійним Днем Молоді.

«Процесія буде не лише виявом віри але й криком про мир, примирення та завершення війни. Ми хочемо, як і святий Яків віддати складну ситуацію у нашій державі Матері Божого Сина, тому під час процесії будемо відмовляти Розарій саме у тих намірах» – зазначають організатори.

Духовним провідником цьогорічних урочистостей буде єпископ Сосновецької дієцезії (Польща) владика Ґжеґож Кашак, повідомляє сайт Львівської Архідієцезії РКЦ.

11_1Урочистості на честь блаженного Якова Стрепи, поєднані з Архідієцезійним Днем Молоді, який передбачає приготування до Світових Днів Молоді у 2016 р.

Після Урочистості відбудеться конгрегація.

Програма урочистості:

Санктуарій св. Антонія з Падуї (вул. Личаківська 49a)

– 9:00 – Богослужіння на честь бл. Якова Стрепи
– 9:45 – Процесія вулицями Львова до Катедри

Катедра (Площа Катедральна)

– 11:00 – Свята Меса – очолює і Слово Боже виголошує єпископ Сосновецької дієцезії владика Ґжеґож Кашак. Після Святої Меси вручення медалей бл. Якова Стрепи.

Брюховичі – Семінарія

– 13:30 – 14:00 Обід
– 14:00 – Конгрегація

Організатори щиро запрошують до участі у молитві та урочистостях.