“Римське Різдво”: Львів’ян запрошують до УКУ відсвяткувати Різдво за Григоріанським календарем

Ввечері, 24 грудня, о 21:00, римо-католицька парафія св. Йоана Павла ІІ запрошує всіх на відкрите святкування Різдва за григоріанським календарем у приміщенні Українського католицького університету (вул. Хуторівка, 35-А).

Захід під назвою «Римське Різдво», відбувається вже дев’ятий раз поспіль. Цьогорічна назва «Святкуймо двічі. Частина 1: Католицьке Різдво» вказує на факт, що у Львові традиційно святкують Різдво за двома календарями.

Традиційна Різдвяна урочиста Меса – «Пастирка» – розпочнеться опівночі. Після Служби спеціальними автобусами буде можливість повернутись додому.

Особливістю святкування Різдва у Львові є участь студентів з африканських країн, які навчаються у Львові. Вони будуть ділитися власними національними різдвяними традиціями.

Запрошуємо всіх розділити з нами радість різдвяних свят, яка єднає усіх людей доброї волі в цілому світі.

Парафія св. Йоана Павла ІІ має каплицю на вул. Стрийській, 6 (Сокільники, перша зупинка за автовокзалом у напрямку “Ашану”), але Святвечір і Пастирку проводить традиційно в УКУ з причини великої кількості людей, які святкують «Римське Різдво» разом з нами. В каплиці ж відбудуться служби 25 грудня о 9, 10:30, 12 і 18:30.

Контактна інформаціяо. Григорій Драус, 097 517 06 42

Фото: Тетяна Кур’ян

Джерело: http://www.rym.lviv.ua/