С.Ліджі: “Якщо ми будемо слухати Божий голос, то знатимемо, хто ми є і яким є наше завдання у житті”

Ми перебуваємо близко до Різдва. Очікуємо народження Ісуса Христа, нашого Спасителя. У часі Адвенту наше серце має бути підготоване бачити ясно, що Бог зробив для нас.

Сьогодні перед нами стоїть важке питання: “Хто ти?”. Якщо нас питають про  це, то нам дуже важко відповісти. Ми не знаємо до кінця хто ми,а також нам важко це сказати, бо ми не виконуємо своє покликання вповні. Ми бачимо те, чим наповнюємо своє серце. Якщо нас хтось питає, хто ми, то ми тоді відповідаємо, що я с. Ліджі, богопосвячена особа, можу ще сказати своє прізвище. Але іноді ми забуваємо, хто ми є. Але іноді наша поведінка показує, що ми забули, хто ми. Якщо тато, наприклад, забуває хто вн є, не виконує свою відповідальність, він все одно, тато. Якщо мама народила дитину, вона все одно мама.

Коли у Євангелії читаємо про Івана Хрестителя, то він знає, хто він є. Перед Різдвом особливу увагу звертаємо на трьох людей: Діва Марія, св. Йосип та Іван Хреститель. Іван Хреститель каже слова: “Хто мене послав, Той мені сказав!”, Тобто він почув голос Божий. Іван знає, хто він. 

Часто коли люди кажуть нам щось хороше, або лихе про нас, то ми віримо, бо не знаємо хто ми. Але хто я є на 100% знає лише Бог. Якщо ми не знаємо, хто ми, то значить ми ще не чули голосу Божого. Бог нас створив і тільки Він знає, хто ми.

Дуже важливо знати, Хто мене послав у цей світ. А що я маю через моє послання робити? 

Якщо ми будемо слухати Божий голос, тоді будемо знати точно хто ми є і яке маємо завдання у цьому житті.

Записано за матеріалами відео с. Ліджі (Пайяпілі) на фб-сторінці Згромадження Сестер св. Йосифа де Сен Марк. Переглянути повну версію можна за посиланням.