«Сад серця» – вулична вистава для львів’ян

ФЛАЄР 1У неділю, 3 травня, відбудеться театральна вулична вистава «Сад серця» за участю дитячої театральної групи церкви «Скінія» (м. Київ) у співпраці з Римо-католицькою Парафією св. Івана Павла ІІ (м. Львів). Покажуть виставу на проспекті Свободи (біля фігури Матері Божої) о 15.30 год.

Триватиме дійство 40 хвилин. За цей час юні актори віком від 13 до 16 років розкажуть, покажуть і доведуть, що можна створити міцне подружжя, але потрібно боротися із тим, що його нищить.

Мотивом вистави є слова псалму 50: «Серце чисте сотвори в мені, о Боже». Головна героїня – дівчинка Еля. У сні вона опиняється в саду, який показує її серце. Дівчинка шукає господаря саду – Бога. Але на шляху до Нього зустрічає перешкоди…

«Сьогодні, як ніколи раніше, треба налагодити добру співпрацю між християнами різних парафій, щоб давати свідчення про Христа разом. І ця вистава, яка має екуменічний характер, у сучасній формі нагадає нам біблійну історію про гріхопадіння Адама і Єви» – розповів о. Григорій Драус, парох парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові.