Салезіянська молодь Львова вшанує пам’ять Митрополита Андрея та Святого Івана Боско

header01Завтра, 31 січня та у неділю, 1 лютого, Салезіянське згромадження за участю молоді, львів’ян та активних мирян організує заходи щодо вшанування Митрополита Андрея Шептицького та Святого Івана Боско як засновника монашого ордену Салезіян. Дійство відбуватиметься на базі Центру творчості дітей та юнацтва Галичини (вул. Вахнянина, 29) і церкви Покрови Пресвятої Богородиці (вул. Личаківська, 175).

Традиційно на цьому заході у січні кожного року презентують салезіянське гасло – дороговказ духовного зросту на цілий рік. Такі зустрічі відбуваються у теплій родинній атмосфері спілкування.

Також 14 лютого салезіянська молодь спільно зі школою-гімназією ім. бл. Климентія та Андрея Шептицьких, молодіжною комісією Львівської архиєпархії, громадською організацією «Фонд духовного відродження» ініціює проведення на базі ЦТДЮГ молодіжної християнської зустрічі представників спільнот, які діють при парафіях церков УГКЦ м. Львова. Програмою заходу передбачено духовно-просвітницькі розважальні заходи з нагоди 150-річчя Митрополита Андрея та 200-річчя від дня народження св. Івана Боско. Мета заходу окреслюється актуальним гаслом: «В єдності – сила молоді: і свідомістю, і духовністю».

За матеріалами: city-adm.lviv.ua