Семінар зі знавцем Шаріату відбувся у Ісламському культурному центрі

У неділю, 15 грудня 2019 року, у Ісламському культурному центрі імені Мухаммада Асада у Львові відбувся семінар для дівчат та жінок. Його провела, знавцеь Шаріату Анастасія Радовелюк, членкиня ради Фатв та досліджень Думу “Умма”. 

“Цей семінар попросили провести сестри зі Львова. Це вже друга наша зустріч. Ми вивчаємо, з’ясовуємо наші питання. Тому що є такий термін “фікх”. Це Ісламське право. І у цьому Ісламському праві є гілка, яка стосується лише жінки. Це жіночі питання Ісламського права. І не всі чоловіки у цьому розуміються. Хтось  можливо не заглиблюється у це. І добре, коли це викладає жінка. І ми вже другу зустріч, будемо розбирати жіночі питання Ісламського права. Зокрема  йдеться про зовнішній вигляд мусульманки,як вона має виглядати з точки зору Ісламського права”, – підкреслила Анастасія Радовелюк.

Учасниці семінару зізналися, що тема була безумовно корисною. Тим паче, що жінки мали також змогу поспілкуватися за невимушеним кавуванням.

“Ці семінари є цікаві і потрібні завжди у безмежній кількості. Вони нас єднають і підкріплюють духовно, морально. І ми зустрічаємося під час тих семінарів. У цьому семінарі я ще раз підкреслила для себе, хто ми такі є. Що наша релігія несе. Що відкриває. Що ми є звичайні люди, які хочуть сповідати свою релігію так, як це не є заборонено. І надихнулася робити добрі справи. Адже ми зокрема займаємося і благодійністю, і допомогою потребуючим”, – розповіла  одна із представниць жіночої організації “Ірада” при Львівському Ісламському культурному центрі, Софія.