Сестри Служебниці у Львові відзначили свято Непорочного Зачаття Діви Марії

10868226_607487182710916_3688592959651835686_nСьогодні, 22 грудня, Сестри Служебниці відзначають свято Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії, Матері і Покровительки Згромадження. Споглядаючи таїнственну красу Діви Марії, сестри стараються наслідувати її найдосконаліший приклад посвяти і відданості Богові.

Цього дня до Провінційного дому Сестер Служебниць у Львові прибуло багато сестер. Святкову Божественну Літургію відправив високопреподобний о. Пантелеймон Саламаха, Протоігумен Провінції Найсвятішого Спасителя Отців Василіян.

Під час Божественної Літургії відбулася урочистість Облечин у монаший одяг кандидатки Любові Іванків, яка отримала чернече ім’я с. Миколая, і складання Перших Обітів с. Юліти Заячківської. Чернечі Обіти Послуху, Чистоти і Убожества богопосвячені особи приймають добровільно. Вони ведуть до духовної свободи й очищення серця, дають силу кожній сестрі повніше вибрати чисте і вбоге життя, яке прийняв сам Христос Господь і Його Пресвята Мати.

Під час проповіді о. Пантелеймон закликав сестер словами папи Франциска «цілковито віддати себе Богові, щоб мати силу іти і пробудити сучасний світ», не боятися прийняти Світло Христа і відкривати його іншим. Також отець заохотив новооблечену новичку с. Миколаю добре використати час новіціяту, який є особливим даром у житті кожної богопосвяченої особи, коли можна багато часу проводити у стіп Євхаристійного Христа, слухати Його Слово і зберігати у серці. С. Юліті отець Протоігумен побажав надалі вчитися слухати Боже Слово, щоб стати храмом Святого Духа і зростати у чернечій посвяті.

Провінційна Настоятелька с. Боніфатія Дяків побажала с. Миколаї і с. Юліті радості та щедрості у служінні Богові та заохотила часто повертатися думками до наших попередниць, які, за словами св. ап. Павла, «успішно завершили біг та зберегли віру».

Наприкінці Літургії усі сестри з вічними обітами урочисто відновили свою чернечу посвяту Богові і заспівали гімн Сестер Служебниць.

За матеріалами: news.ugcc.ua