«Щоденник нареченої Христа»: львів’янам покажуть стрічку про життя українських монахинь

Команда Центру Шептицького запрошує відвідати показ документальної стрічки «Щоденник нареченої Христа». Фільм висвітлює життя монастиря сестер Воплоченого Слова.

Про це інформує фейсбук-сторінка Центру Шептицького.

 «Для молодих дівчат, які вирішили стати нареченими Христовими, все сповнене Божої любові. Черниці бачать її прояв скрізь: у відмові від волосся, у відмові від своїх імен. Але перш за все, це щирі історії від монахинь: про їхнє покликання до Бога, про сутність буття нареченою Христовою. Але як це — бути режисеркою фільму про цих наречених, якщо твоя молодша сестра є однією з них?», – зазначають в повідомленні.

Режисер фільму Марта Смеречинська зняла стрічку на основі двох років спостережень за життям понад 100 українських черниць у греко-католицькому монастирі на Заході України, однією з яких є її сестра.

«Фільм є спробою режисерки подивитися в очі своїм страхам й занурюється в реальність своєї сестри Насті, греко-католицької черниці, в монастирі Наречених Христа, щоб заново пізнати світ, у якому вони обидві зросли. Марта прагне знайти відповідь на питання, чому молоді дівчата вирішують обравши шлях черниць», – підкреслюють організатори заходу.

Показ фільму відбудеться у неділю, 2 червня, о 16:00 за адресою: м. Львів, вул. Стрийська 29А, Центр Шептицького (Паркова аудиторія).

Вхід вільний, за умови попередньої реєстрації: https://forms.gle/Xoves674nZAouC3a9

Стрічку також можна придбати для перегляду на takflix.com