Школа «Дар плідності» запрошує львів’ян на курси з методу розпізнавання плідності

povyshayut-muzhskuyu-samoocenkuШкола “Дар плідності” Інституту родини і подружнього життя УКУ оголошує набір на навчальний курс з методу розпізнавання плідності. Навчання триватиме з 9 жовтня по 28 листопада цього року по п’ятницях і суботах за графіком: щоп’ятниці з 18.00 до 21.00 год. та щосуботи з 9.30 до 16.30 год. у приміщені багатофункціонального академічного корпусу Українського Католицького Університету (вул. Козельницька, 2а).

«Слухачі навчаться практичним навикам природного методу визначення плідних і неплідних днів жіночого циклу, а також дізнаються про вчення Католицької Церкви щодо подружнього статевого життя та про негативні шкідливі пропозиції сучасного світу у формі різних видів контрацепції. Запрошуються подружні пари, особи, які проводять передшлюбні науки і хочуть розповідати нареченим про метод природного планування сім’ї», – зазначають організатори.

Окрім цього, вони очікують, що слухачі будуть практикувати та в майбутньому захочуть стати інструкторами з цього методу, і продовжать навчання на наступних курсах з поглиблення знань про цей багатопоказниковий спосіб розпізнавання плідності.

Додамо, що останній термін реєстрації 7 жовтня 2015 року. Для того, щоб стати учасником навчального курсу треба заповнити реєстраційну форму на family-institute.org.ua. Матеріальна підтримка для проведення навчального курсу складає 550 гривень з особи.