Шукай Божу волю, навіть, якщо не здібний її виконати

Ми часто згадуємо про особливу важливість в нашому житті молитви як особистої, так і спільної. Найперше важливо вказати, що б ми були свідомі того, що молитва – це зустріч двох осіб. Зустріч до якої не можна примусити насильно ні одного з нас, ні Бога.

Якщо бути справедливим і подивитися саме так на ці наші відносини з Господом, як на взаємні, то тоді ми побачимо, що у Бога значно більше підстав мати «претензії» до кожного з нас, чим нам скаржитися на Нього. Для того, щоб ми мали бажання молитися, ми повинні бути свідомі саме цих відносини які мають бути між Господом і нами. Ми маємо розуміти, що Він – Бог, що Він – Цар. А ми завжди мали б хоч би шукати Його волю, навіть якщо на разі нездібні її виконати.

Бог зі своєї сторони завжди очікує нас, але очікує що б ми особисто шукали Його. Тому молитва, а остаточно наша зустріч з Богом не може бути однією з чергових подій в нашому житті. І якщо ми хочемо молитися, то повинні мати свідомість того, що ми – грішники, які потребують від Бога допомоги, що не можемо існувати без Нього.

І єдине, що ми можемо Йому принести, це наше бажання того, щоб Бог нас прийняв в нашому покаянні. Прийняв нас з милосердям і любов’ю.

Єпископ Чиказької єпархії УГКЦ Венедикт (Алексійчук)

Джерело: Facebook.