«Служіть один одному і служіть Богові», – владика Венедикт до працівників місцевого самоврядування (Фото)

10841229_4803635905220_1706772736_nСьогодні, 5 грудня, у Львові відзначили День місцевого самоврядування. У зв’язку з подіями на сході України, цьогоріч захід відбувся у форматі спільної молитви у Домініканському Соборі (площа Музейна, 1). У спільній молитві люди просили у Бога миру і спокою для нашої країни, для усіх місцевих громад України – і на Сході, і на Заході. Очолив молебень владика Венедикт (Алексійчук), єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ.

«Сьогодні маємо особливу нагоду, у День місцевого самоврядування, подякувати Богу, адже цей рік, який ми прожили і живемо далі, ще був і залишається дуже складним. Завдяки кожному з вас, на місцях вашої праці, ми зуміли у надзвичайно складний рік зберегти мир і спокій. Допомогти кожному з нас, львів’янам, відчути, що наше місто є добре, миле і безпечне місто, в якому живий і присутній Господь Бог.10833671_4803635745216_2111918006_n

І тому сьогодні ми зібрались в храмі Божому, там, де є Господь, щоб подякувати йому і попросити наснаги до дальшого життя, тому що перед обличчям Божим ми знімаємо маски і стаємо тими, ким є насправді, а ми є дітьми Божими. Тому ми розпочинаємо цю молитву з благословення нашого владики Венедикта», – зазначив о. Павло Дроздяк, капелан Львівської міської ради.

«Звичайно Львів відрізняється від інших міст України, не знаю, наскільки рівнів вище він стоїть, але коли перетинаємо кордон, і їдемо в Прагу чи Краків, або в Париж, мусимо розуміти, що Львів має куди рости. Дякуємо вам за те, що ви робите для нашого міста й околиць, за вашу працю, але зичу вам ніколи не зупинятись і бути ще кращими. Всім вам Божого благословення», – зазначив владика Венедикт (Алексійчук), єпископ-помічник львівської Архиєпархії УГКЦ.

«У День місцевого самоврядування хочу привітати вас. Модель людського тіла це найкращий принцип спільноти, де всі служать одні одним. Тож служіть один одному, служіть Богові, бо Господь сподівається на Вашу працю і очікує її плодів» – закликав насамкінеуьвладика Венедикт.

10822445_4803643825418_90014008_n«Ми сьогодні всі разом зібрались з нагоди Дня місцевого самоврядування, щоб помолитись за наше місто, за всі наші міста, всі села. Місцеве самоврядування – це життя наше кожного дня. І насправді дуже багато проблем, які ми з вами вирішуємо. 6 грудня ми маємо День захисників нашої вітчизни і сьогодні, напередодні цього дня, я би хотів звернутись до всіх нас, щоб ми підтримали цікаву ініціативу – всі ми на День святого Миколая, або отримуємо подарунки, або просимо про них – хтось отримує іграшки, хтось якісь речі. Я би хотів, щоб в цьому році ми просили святого Миколая, щоб він приніс теплі речі для наших вояків, замість іграшок для дітей, можливо якісь елементи захисту, замість того, без чого можемо обійтись. Ми повинні розуміти, що в нашій країні сьогодні війна і наші хлопці сьогодні гинуть. Ми у наших містах дуже часто цей біль якось забуваємо, згадуючи тоді, коли йдуть похорони, а важливо про це пам’ятати кожного дня. Це наша з вами війна і ми, коли будемо разом, будемо дбати один за одного, тоді переможемо. Я бажаю всім добра, бажаю всім миру, щоб ми були мудрими і дбали про всіх тих, хто потребує нашої допомоги», – наголосив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Нагадаємо, як зазначили в управлінні внутрішньої політики ЛМР, цього року було вирішено провести День самоврядування у храмі, оскільки духовенство активно брало участь у подіях на Майдані. Сьогодні ж Церква своєю присутністю та матеріальною підтримкою допомагає українським солдатам на Сході. Тому однозначно Церква – активний сегмент нашого суспільства, який пропонує свою позицію і активно підтримує його.

Фото: Костянтин Баранюк