Сьогодні до Львова приїде Генеральний настоятель монашого згромадження Салезіян о. Анхель Фернандес Артіме

загруженноеЗ триденним візитом до Львова сьогодні, 13 жовтня, приїде новий Генеральний настоятель монашого згромадження Салезіян о. Анхель Фернандес Артіме. Це перший візит настоятеля до України. Зустріч о. Анхеля відбудеться о 20.30 на львівському летовищі. Метою візиту наступника св.. о. Івана Боско (засновника згромадження о. Салезіян), знайомство з провінцією східного обряду, зустріч зі співбратами та введення нового провінційного настоятеля, о. Кароля Маніка, вихідця зі східної Словаччини.

Під час візиту до Львова 14 жовтня об 11.00 год. Генеральний настоятель візьме участь у святковому Богослужінні з нагоди храмового празника у церкві Покрови Пресвятої Богородиці (вул. Личаківська, 175). По завершенні Літургії відбудеться благословення мощами св. Івана Боско та освячення води. Крім того, о. Анхель відвідає Салезіянські спільноти м. Львова.

Довідка:

Отець Анхель Фернандес Артіме народився у 1961 році. Є вихідцем з іспанської провінції Леону. Склав чернечі обіти у 1978 році, а у 1987 – був рукоположений на священика у Сантьяґо де Компостела (Іспанія). Обіймав різні посади та виконував обов’язки: відповідального за душпастирство молоді, директора салезіянської школи у м. Оуренсе (Іспанія), був провінційним радником, вікарієм та настоятелем. З березня цього року – Генеральний настоятель монашого згромадження Салезіян. Має ступені ліцензіата з Пасторального богослов’я, філософії і педагогіки.