Сьогодні львів’ян запрошують на концерт-містерію “Страсті Христові”

У Вербну неділю львів’ян та гостей міста запрошують на великопісний концерт-містерію «Страсті Христові», яку традиційно проводять у Львові напередодні Великодня.

  Містерія відбудеться 21 квітня 2019 року у Храмі святих Володимира і Ольги УГКЦ (вул. В. Симоненка, 5). Початок о 19:00.

“Уже традиційно ми маємо таку нагоду увійти в Страсний тиждень, насолоджуючись музикою. Музикою, що переплітається з текстами Святого Писання, які оспівують страждання Христові. Щорічно ця подія відбувається в різних локаціях нашого міста.  Цим ми хочемо донести,

що музика є поліконфесійною, що вона не є власністю однієї з конфесій, але передає значно глибший досвід. Слухаючи музику, слухаючи тексти, роздумуючи над Страстями Господніми, ми справді готуємо себе, щоб гідно і достойно пройти цей Страсний тиждень і побачити Христове Воскресіння. Тому якщо є така можливість, то варто нею скористатися, особливо, коли ми говоримо про час Вербної неділі як час виборів. Це ще й добра нагода подумати: “Кого обрав я?” – “Я обрав іти за Христом, який через муки і страждання веде мене до Воскресіння”. Тож закликаю прийти на концерт-містерію і побути в тиші молитви та насолоджуючись музикою, доторкнутися  до чогось вічного, значущого. І нехай у цьому нам допоможе Господь”, – зазначив капелан Львівської міської ради о. Павло Дроздяк.

    До слова, концерт відбудеться за участю Камерного оркестру Львівської філармонії під керівництвом Мирона Юсиповича.

  “Львів є багатий своєю християнською традицією. Уже всьоме в нашому місті традиційно у Вербну неділю відбудеться великопісний концерт-містерія «Страсті Христові». Це дійство єднає, адже в підготуванні концерту спільно з нами беруть участь і громада парафії, і духовенство, і творчі колективи, які наповнюють храм музикою. Ми запрошуємо усіх львів’ян та гостей міста, аби вкотре разом духовно пережити передвеликодню містерію та підготуватися до зустрічі Христового Воскресіння», − розповів в. о. начальника управління внутрішньої політики ЛМР Петро Залуга.

     Додамо, що  торік концерт-містерія “Страсті Христові” відбувся у храмі Всіх Святих Українського народу УГКЦ.