Сьогодні молодь зі всієї України писатиме у Львові листа Папі Франциску

11728850_1796365793923120_3533026191935550895_oУ Львові стартував всеукраїнський фестиваль «Вітер На-Дії». Організатори готують для учасників багато цікавого. Духовна програма, тренінги, творчі майстерні, флеш-моб «Розкажи Папі про Україну», мотузковий парк, квест «У пошуках львівських левів», вечірню ватру, нічний музичний марафон, спортивні локації, дитячий майданчик. Кожен учасник зможе знайти щось для себе.

Зокрема сьогодні, 24 липня,  о 13.30 год.  на Площі Ринок, біля Ратуші, відбудеться флеш-моб «Розкажи Папі про Україну» під час якого учасники фестивалю напишуть найдовший лист Папі Римському Франциску про нашу країну. Така акція відбудеться в Україні вперше.

Заплановано, що лист, який напише найкраща в Україні молодь, буде довжиною кількадесят метрів.

Pope_Francis_Korea_Haemi_Castle_19_(cropped)Захід є одним з етапів підготовки до Світового дня молоді, що відбудеться у 2016 році у Кракові.

«Якщо ви є членом молодіжної християнської спільноти і маєте, що сказати про Україну, – зголошуйтеся! Ми шукаємо сміливу, добру, енергійну, креативну молодь!» – закликають організатори.

Додамо, що сам духовний фестиваль «Вітер На-Дії» триватиме протягом 4-х днів. Програма фестивалю дуже насичена, є багато цікавих заходів для кожного. Організатори закликають львів’ян приходити сім’ями, бо і для дітей і для дорослих приготували багато сюрпризів.

Львів’яни зможуть взяти участь у лідерських та особистісних тренінгах, екологічних заходах від  ініціативи «То-Ся не зробить!», творчих майстер-класах та міні-майстернях. Буде чудова нагода послухати сучасну християнську музику та переглянути вистави молодіжних театральних студій.

Гра-квест «У пошуках львівських левів», а також акція для молоді «Давай познайомимось!» подарує багато позитивних емоцій.

А ще: презентації молодіжних проектів, буккросінг, плетіння маскувальних сіток для воїнів, запалення ватри, вечірня молитва за Україну та багато іншого. А для найвитриваліших – нічний музичний марафон!

На фестивалі працюватиме особливий майданчик для дітей. Аніматори готують для найменших учасників фестивалю також багато сюрпризів. Діти від 3 років зможуть  перебувати на майданчику з аніматорами, доки батьки відвідуватимуть інші заходи Фестивалю.

«Цього року ми акцентуємо на можливості прийти на фестиваль усією сім’єю. Хочемо зробити такі собі сімейні куточки. Не можна звузити поняття молоді лише до студентів: мовляв, ті, котрі ще є не студентами – це, умовно кажучи, діти, а ті, що вже закінчили ВНЗ, одружилися чи вийшли заміж – молоддю уже не є. Та ні – це також молодь. Якщо ви – молода сім’я, будь ласка, приходьте, спробуємо дати щось цікаве і вам, і вашим дітям», – розповідає голова комісії у справах молоді УГКЦ о. Ростислав Пендюк.

Організатори запрошують усіх львів’ян долучитися до фестивалю. Основний день заходу – субота, 25 липня. Фестиваль відбуватиметься на території біля Львівської духовної семінарії (вул. Хуторіка, 35). Детальніше – http://dyvensvit.org/festival/programa/