Сьогодні мусульманки Львова провели акцію з нагоди Міжнародного Дня Хіджабу

Сьогодні, 1 лютого 2020 року у середмісті Львова, мусульманки провели акцію з нагоди Міжнародного Дня Хіджабу. У програмі були майстер-класи із зав’язування хіджабу, частування східними солодощами та кавою, а також мелодійна музика. Учасниця  української жіночої мусульманської організації “Ірада”, Тетяна розповіла:

“Цей захід ми організували для львів’ян. Ми мусульманки, і ми одягаємо хустину, хіджаб і ми би хотіли розповісти, чому жінка взагалі покриває голову. Тому що у нашому суспільстві у ХХІ столітті декому це дивно,коли жінка носить хустину, покриває тіло. Тому ми би хотіли розвіяти стереотипи і донести до людей, що це насправді модно. Тому що це  – скромність,вихованість, це є наша українська культура. Наші  бабусі у недалекому минулому носили хустки.  І досі у Західній Україні старші жінки, наприклад, покривають голову. Це релігійна ознака, але також і ознака скромності.  Тому важливо,коли жінка виходить на вулицю, щоб вона не лише скромно виглядала, але мала цю скромність у собі. Адже  найважливіше, що у нас всередині, чи є хіджаб у нашому серці. Якщо ми скромні всередині, то і скромні назовні”.

Також під час заходу присутні мали нагоду почути  аяти Корану і прочитати їх, адже до солодощів, які роздавали безкоштовно були прикріплені листочки із аятами Корану. Окрім того, усім охочим роздавали інформативні флаєри.