Сьогодні на Личакові молитовно вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Сьогодні, 21 листопада 2019 року, у День Гідності та Свободи Екуменічною Панахидою на Личаківському цвинтарі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.   

“Завдяки Революції Гідності,ми зрозуміли, що ми здатні у цьому житті щось змінювати. Не лише для того, щоб розвалити минуле, але щоб дати собі зрозуміти: “я можу у цьому житті щось змінити”. Перш за все себе, свої думки, усвідомити те, що Європа,Євроінтеграція, починається з моєї голови, з мого серця, з вміння правильно мислити, сприймати життя довкола.  Вдивляючись у обличчя Героїв Небесної Сотні, ми чуємо ці слова: “Ти все ще можеш, ти можеш будувати країну, можеш бути іншим, не таким як колись, ти можеш щось змінити у цьому світі”. А друге слово, яке для мене також зародилося на Майдані – це якість. Ми побачили, що у цій країні можуть бути якісні речі. Справжні стосунки, добре обслуговування, медичне. Ми знаємо, що на Майдані зародився дуже серйозний волонтерський рух. І волонтери  безкоштовно робили все. Вони замінили навіть багато державних структур, які у цей час перестали працювати. Ми тоді якось змогли все по-іншому будувати, і у наших стосунках зародилась якість, пропала показуха. Маємо пам’ятати цих два слова – ” ти можеш”, нашу здатність і якість, яких потребує наша країна і сьогоднішній день. Я думаю, що кожен, живучи все своє життя,  має цей дух Революції Гідності, здатності і вміння до змін берегти у своєму серці”, – підкреслив Владика-номінант Степан Сус.

Під час молитви поіменно згадали імена Героїв.

Також присутні поклали квіти до могил Героїв. До заходів зокрема долучилися міський голова Львова Андрій Садовий, а також заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко. 

Частина фото із фб-сторінки Христини Процак