Сьогодні отці-оріоністи запрошують львів’ян на святковий концерт

Bez-nazvanyya“Центр Божого Провидіння (Монастир отців-оріоністів)” організовує святкування для того, щоб пригадати перших монахів Згромадження, які прибули до Львова 16 жовтня 2001 року.

“Ми є тут 15 років, – уточнює о. Еджідіо Монтанарі, –  і ми хотіли б подякувати всім тим, хто, починаючи з найбільш ранніх часів, підтримували і вірили в нас. Це не просто. Але те, що ми змогли реалізувати за ці 15 років, є маленьким першим внеском не лише для нашого Згромадження, а й для  Львова. Тепер ми дивимося в майбутнє. Багато що ще належить зробити: нова церква, пасторальний центр, ораторія… але, як ми робили досі, – покладаємося на Боже Провидіння”.

У п’ятницю, 5 травня 2017 року, о 19.30 год., у Центрі Божого Провидіння-Каплиці св. Луїджі Оріоне (м. Львів, вул. Лінкольна, 12) відбудеться концерт Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії.

Музика: Антоніо Вівальді, Томазо Альбіноні, Йоганн Пахельбель, Георг Фрідріх Гендель, Йоган Себастьян Бах.

“Концерт класичної музики, який пропонуємо – зі знайомими і такими приємними уривками, навіть якщо немає глибинного розуміння музики – це нагода нам зустрітися і зробити цікавішим життя нашого мікрорайону. Музика – прекрасна, і ми також мусимо бути прекрасними! Не лише музиканти, які виступають, але також і ми демонструємо нашу присутність і наше бажання в участі. Тому запрошуємо прийти на концерт всіх у елегантному одязі”, – зауважує  о. Еджідіо Монтанарі.

Контактна інформація:

ЦЕНТР БОЖОГО ПРОВИДІННЯ – ОТЦІВ-ОРІОНІСТІВ УГКЦ

79068 м. Львів, вул. Лінкольна, 12

Тел.: 032 293 18 71

E-MAIL: donegidio@hotmail.com

FB:  Centro Divina Provvidenza

#ORIONINI 15 ANNI A LVIV