Сьогодні у Гарнізонному храмі відбудеться поминальна Літургія за воїнів, які загинули у Пісках

5 вересня 2018 року о 11.00 год. у Гарнізонному храмі Свв. Апп. Петра і Павла відбудеться Поминальна Літургія за усіх воїнів, які загинули під час боїв у селищі Піски поблизу Донецька у вересні 2014 року.

1


Воїни 80-ої окремої десантно-штурмової бригади, яка розташована у Львові, кожного року, 5 вересня, вшановують пам’ять своїх побратимів молитвою. Моляться не лише за упокій своїх друзів, але й за усіх захисників, які віддали своє життя у запеклих боях поблизу Донецька, а також за тих, які і досі вважаються зниклими безвісти.

Опісля Літургії, об 16.00 год., військові та усі, хто має намір вшанувати пам’ять воїнів, поїдуть на Личаківське та Янівське кладовища, щоб покласти квіти до могил загиблих воїнів. А вже ввечері квіти покладуть до пам’ятника «Воїнам, що віддали свої життя за Україну» біля військового храму Стрітення Господнього в районі стадіону СКА.

На пам’ятних заходах будуть присутні військові із 80 ОДШБр, батьки та рідні загиблих, а також ті, які вважають за належне згадати наших захисників цього історичного та трагічного дня.

На логотипі 80 ОДШБр майорить надпис – “Ніхто крім нас”. Пам’ятаймо!

Джерело: Капеланство. інфо