Сьогодні у Львівському музеї історії релігії відкриють виставку ікон Божої Матері

Сьогодні, 18 жовтня, о 16 годині у Львівському музеї історії релігії відкривається виставка ікон Божої Матері, під час якої упродовж двох тижнів триватиме благодійний аукціон, де кожен охочий зможе купити ікону. Ці ікони створили львівські учні під час майстер-класу “Малярство на склі ікони Покрови”.

21


Виручені кошти будуть скеровані на допомогу бійцям 24 окремої механізованої бригади імені Короля Данила, зокрема, – для лікування пораненого на війні військовослужбовця, яворівчанина Володимира Гери. Про це повідомило командування 24 окремої механізованої бригади імені Короля Данила, постійне місце дислокації якої – місто Яворів Львівської області.

21


Виставка ікон Божої Матері – це 177 творчих доробків, намальованих учнями 14 жовтня на найбільшому у Львові майстер-класі «Малярство на склі ікони Покрови». Учні 5 – 11 класів із більш ніж 20 шкіл Львова і області протягом двох годин малювали народну ікону Божої Матері.

Упродовж двох тижнів у Львівському музеї історії релігії триватиме благодійний аукціон, де кожен бажаючий зможе купити ікону. Виручені кошти будуть направлені на допомогу бійцям 24 ОМБр імені Короля Данила та лікування ветерана  бригади Володимира Гери.

Організатори – Оксана Гірняк і Лідія Григель.

Нагадаємо, що офіцер Володимир Гера здійснив геройський вчинок, коли ціною власного здоров’я врятував своїх побратимів: 31 серпня 2014 року він прикривав відхід близько 400 бійців, які брали участь в обороні Луганського аеропорту. Зайнявши позицію на 12-поверховому корпусі металургійного заводу, Володимир коригував вогонь артилерії Збройних сил, в результаті чого отримав важкі осколкові поранення руки, легені та хребта.

У Харкові лікарі зробили бійцеві дві операції з порятунку руки. Однак впоратися з пораненням спини, не змогли – осколок роздробив п’ятий і шостий хребці грудного відділу хребта, а також – пошкодив спинний мозок. За допомогою батьків, волонтерів Володимира Геру в лютому 2015 року перевезли на лікування у Дрезден (Німеччина), опісля чого він проходив реабілітацію у США, однак, повернувшись додому – у село Чернилява Яворівськго району Львівської області, офіцер змушений їздити на інвалідному візку.

Джерело: https://zik.ua

Фото з Інтернету