Сьогодні у Львові для дітей із сімей переселенців презентуватимуть казку “Снігова королева”

_DSC0583Сьогодні, 17 лютого, в рамках благодійної акції “Діти Львова для дітей Донбасу” у Львові відбудеться презентація дитячої казки “Снігова королева” для дітей із сімей переселенців з території нашої держави, де сьогодні проходять бойові дії. Захід розпочнеться із розважальних конкурсів о 16.00 год. у Палаці культури залізничників (вул. Федьковича 54), а о 17.00 год. відбудеться перегляд самої казки.

Виставу підготували вихованці недільної школа Свято-Троїцької парафії Львова.

Організовує захід Львівська єпархія Української православної Церкви за підтримки Львівської міської ради. Єпархія має на меті приділити більше уваги психологічному і морально-духовному стану дітей, які опинилися в новому для них середовищі.

«Сьогодні все наше суспільство зазнає жахливого психологічного потрясіння від щоденних новин про чергові теракти, а люди, які вимушено покинули свої домівки переживають кожну новину зі ще більшим болем адже знищують їх рідні міста, сусідів, людей, які були їм близькими. Дітей переселенців, окрім цих бід, переслідують і випробовування у новому колективі, новому місті, а це для дитячої психіки теж дуже важко. Тому виникла ідея приділити цим дітям трохи більше уваги, допомогти, можливо, знайти нових друзів серед львів’ян, які власне і будуть дарувати свою творчість. Ми б дуже хотіли аби ці дітки разом із своїми сім’ями хоча б на годинку-дві відволіклися від горя і отримали моральне задоволення, тим паче, що казка «Снігова королева» досить повчальна і дарує надію на добро» – розповідає ієромонах Маркіан Каюмов, прес-секретар Львівської єпархії УПЦ.