Сьогодні у Львові вперше відбудеться “Форум сім’ї”. Програма

Сьогодні 13 вересня 2018 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка зберуться люди різних професій та конфесій, а також представники ісламської та юдейської громад Львова задля пошуку ідей та пропозицій щодо формування національної сімейної політики. Зокрема учасники обговорять  потенціал релігійних організацій у розбудові інституту сім’ї. Початок о 9:00 у Головному корпусі ЛНУ Франка.

1


Основана програма заходу складається з двох частин: у першій – доповіді провідних спеціалістів, а в другій – шість тематичних секцій.

1

 

23


Основні теми панельних дискусій: «Сімейна політика: формування та методи реалізації», «Потенціал релігійних спільнот: роль та практичні завдання у захисті та розвитку інституту сім`ї», «Гендерна ідеологія: міфи та реальність», «Реалізація жіночого лідерства в контексті розвитку інституту сім`ї», «Сексуальна освіта в школах: виклики та загрози», «Сучасна сім`я: від партнерства до конкуренції».

Ви дізнаєтеся, які законодавчі ініціативи стосовно сімейної політики можна пропонувати на регіональному рівні, які виклики та завдання стоять перед сучасною молоддю, як можна бути успішному і в кар’єрі, і в сім’ї, як формується партнерство у шлюбі і які виклики та загрози несе сексуальна освіта в школах.

Учасники обговорюватимуть потенціал релігійних організацій у розбудові інституту сім’ї, розглянуть досвід громадських організацій підтримки сімей в умовах військового конфлікту, зокрема, сімей переселенців зі Сходу та Криму та інше.

На завершення Форуму можна буде відпочити у дружній атмосфері під час перегляду вечірнього фільму під відкритим небом –  «Товариство мертвих поетів» разом з «Кіноклубом Oleh Yaskiv».

Подія у Facebook

Координатор форуму – Ольга Матвійчук.

Контактний тел.: 067 77 62 930, e-mail: platorost@gmail.com.