Сьогодні у Львові відбудеться Хресна хода особливою дорогою

afishahresnadorogaУ Великий Четвер, 9 квітня 2015 р., по Високому Замку у Львові пройде молитовна хресна хода, яку традиційно організовує василіянський монастир св. Онуфрія. Хода розпочнеться о 19.30 год. біля храму Святого Онуфрія (вул. Б. Хмельницького, 36).

Провадитимуть молитовні читання представники молодіжних організацій. Під час Хресної Дороги цього року молитимуться за мир та спокій в Україні,

“Однією з особливостей Львова є Високий Замок. Але небагато знають що через Замкову гору проходить Хресна дорога, яка є тільки одна у цілому Львові, адже кожна стація є унікальною скульптурою різьбленою з каменю. Увесь шлях хресної дороги освічується. Кожного року монастир св. Онуфрія, за прикладом Хресної Дороги у римському колізеї, у Великий Четвер, організовує Хресну ходу по Високому Замку” – повідомляє настоятель монастиря св. Онуфрія, ЧСВВ, о. Вінкентій Пелих.

Організатори запрошують львів’ян та гостей міста долучитися до спільної молитви, щоб у молитовних роздумах та спогляданні Христових страстей пережити хресний шлях Ісуса до Воскресіння через Голгофу.

Учасників також просять взяти з собою лампадки.