Сьогодні у Львові відбувається міжнародна конференція “Pax Romana”

ArticleImages_68517_171006_2Сьогодні, 7 жовтня 2017 року, початок – о 9:00 год., у приміщенні Центру Митрополита Андрея Шептицького УКУ відбувається конференція «Людська гідність, безпека та майбутнє Європи: християнський внесок». Захід організовує Міжнародний культурно-інтелектуальний Католицький Рух «Пакс Романа» (ICMICA Pax Romana) разом з Академічним католицьким товариством «Обнова».

Як розповідають в «Обнові», завданням конференції є:

  • обмінятись досвідом та знаннями про те, як християни бачать свою майбутню роль у сфері людської гідності в контексті підтримки безпеки та дотримання основ соціального вчення Церкви;
  • знайти спільні відповіді на виклики сучасного світу;
  • показати глибину та красу Католицької Церкви у латинському та візантійському обрядах;
  • поглибити відчуття християнської приналежності та толерантності між віруючими в Україні та Європі шляхом тіснішої співпраці.

Для участі у конференції приїхали представники з католицьких організацій з різних куточків Європи, зокрема, Клубу католицької інтелігенції з Польщі, католицьких академічних товариств з Австрії, Великобританії, Литви, католицьких товариств басків і каталонців, а також члени Федерації товариств «Обнова» з України.

Джерело: РІСУ