Сьогодні у Львові відзначили 10-річчя освячення храму Преображення Господнього ПЦУ

Сьогодні, 19 серпня 2021 року, у свято Преображення Господнього відзначили 10-річчя освячення храму ПЦУ (вул. Роксоляни 43а).

До святкувань долучився Митрополит Львівський ПЦУ Високопреосвященний Владика Макарій, який у співслужінні із собором священників очолив Архиєрейську Божественну Літургію. За Богослужінням діти приступили до Першого Причастя. Саме тому, у слові проповіді Митрополит Макарій закцентував на великому завданні для батьків – привести дітей до Господа, навчити духовного і морального життя. Водночас, Владика підкреслив, що за 10 років від освячення храму, вже помітні серйозні здобутки, зокрема те, що парафіянами є велика кількість молодих дітей та сімей. Наприкінці Богослужіння Митрополит відзначив настоятеля храму о. Володимира Біловуса грамотою.

Відзначимо, що на цій території, наразі триває будівництво  мурованого храму. На цей момент, зводяться стіни храму, на яких вже невдовзі височітиме купол.

Додамо, що напередодні до храму Преображення Господнього ПЦУ прибули відразу троє святих мощей: апостола Андрія Первозванного, мучениці Варвари та Пантелеймона Цілителя. Святині перебуватимуть  у храмі щоденно до 5 вересня. 

Пригадаємо, що на території парафії Преображення Господнього ПЦУ організовують також благодійні обіди для бездомних, діє недільно-катехитична школа, паломницький центр “Фавор”, а також відбувається літній табір для дітей “Канікули з Богом”.

Реквізити для пожертв на будівництво храму:

53 66 3953 0196 1554