Сьогодні у Львові з нагоди вшанування пам’яті борців за волю та гідність України відбудеться тиха хода «Ми збережемо Віру»

vk.com_lviv_Цими днями Україна відзначає річницю трагічних подій, що сталися на Євромайдані, та вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні. З цієї нагоди у місті відбудеться ряд заходів.

Так сьогодні, 19 лютого, в рамках вшанування пам’яті борців за волю та гідність України запланована тиха хода «Ми збережемо віру», яка розпочнеться о 13.00 год. Під час ходи учнівська та студентська молодь організовано пройде від Львівських університетів до площі перед пам’ятником Т. Шевченку (пр. Свободи). Відтак, збір студентів та учнівської молоді — на площі перед ЛНУ ім.І.Франка та на площі перед НУ «Львівська політехніка». Далі колони попрямують на проспект Свободи. На площі біля пам’ятника Тарасу Шевченку о 14.00 год. відбудеться флеш-моб, учасники якого планують прикрасити конструкцію біля пам’ятника власноруч зробленими маками. Також відбудеться екуменічна молитва.

Організовують заходи Львівська міська рада, Студентська рада Львова, спільно з громадськими організаціями та об`єднаннями, учнівською і студентською молоддю міста.