Сьогодні у Львові звершили освячення новозбудованого храму св.мч. Віри, Надії, Любові та їх Матері Софії. ФОТО

Сьогодні, 4 жовтня 2020 року, у Львові, звершили освчення новозбудованого храму св. мч. Віри, Надії, Любові та їх Матері Софії.  Моління очолив Митрополит Львівський УГКЦ Високопреосвященний Владика Ігор у співслужінні із настоятелем храму о. Андрієм Корчагіним та собором священиків.  Численні віряни могли долучитися до знаменної події безпосередньо у храмі, на вулиці,де був екран з прямою трансляцією онлайн та наживо через Інтернет.

У своєму слові до присутніх Митрополит Ігор наголосив, що цей храм було збудовано всього за 6 років і підкреслив, що святиня стане окрасою цієї частини Львова та найближчих вулиць. 

“Ми сьогодні вдячні Богу за Його щедре благословення, що було пов’язане з будовою цього храму,вдячні отцю Андрію Корчагіну та всім священникам, які служать, чи  служили у цьому храмі. Дякуємо міському голові Львова Андрію Садовому та його управлінській спільноті, які давали поради та різні дозволи, щодо будови. Велика вдячність архітекторам, будівничим, доброчинцям, молільникам, усім, хто споруджував цю святиню.  Хай Господь прийме наше моління та ласкаво благословить Вас своїми щедрими духовними дарами. Хай добрий Бог дає Вам розуму та мудрості, сили та щедрості на багато років гідного християнського життя. Любіть Бога, доглядайте Його святиню, нічого не жалійте, щоб вона сяяла у красі”.

Як зізнався наприкінці моління настоятель храму, о. Андрій Корчагін, спорудження храму було нелегким завданням для нього, адже ніколи не думав, що його життя буде пов’язане із будівництвом. 

“8 років тому розпочалися перші кроки, щодо пошуку архітекторів, пошуку людей, які би здатні були створити щось надзвичайне, у галицькому стилі, але водночас оригінальне. І нам це, Богу дякувати, вдалося. Відтак, 6 років тому, з Божої ласки, з благословення Архієпископа Ігоря, ми розпочали це будівництво. І сьогодні, так швидко, не віриться мені і вам, ми стоїмо тут, у Божій святині, яку плекали у своїх мріях та молитвах, щоби славити Господа Бога. Тому, найперше, у цей довгоочікуваний мною і вами день, подякувати Господу Богу, за Його благословення, яке сотні разів, я переконаний, і ми у цьому пересвідчувалися, супроводжувало нас, на цьому шляху. На початку будівництва, я який, завжди боявся з дитинства двох речей:городу і будови, і тим страхом поділився з нашим парафіянином: “Де ми візьмемо будівельників, і те і інше?”, а він, людина зріла і віруюча,каже: “Отче, спокійно, не переживайте, не бійтеся, бо цей храм будуватиме Господь Бог, людськими руками”. І дійсно упродовж років ми цього досвідчували”, – наголосив настоятель храму о. Андрій Корчагін.

Наприкінці Божественної Літургії Митрополит нагородив настоятеля храму св.мч. Віри, Надії, Любові та їх Матері Софії  та деяких інших священнослужителів правом носіння хреста з прикрасами.

Додамо, що після спільної молитви, присутні мали змогу долучитися до спільного частування.