Сьогодні у Патріаршому Домі стартував відкритий курс медіа-освіти для монашества. ФОТО

Сьогодні, 3 вересня 2020 року, у Патріаршому Домі розпочався відкритий курс медіа-освіти для монашества. Провадить цей курс єрм. Лука (Михайлович).  Долучитися до події, учасників із різних монаших Згромаджень запросила Патріарша комісія у справах монашества.

Головна мета події – це навчити ченців та черниць  вибудовувати ефективну комунікацію інституції, яку вони представляють.  

Як зазначив, єрм. Лука (Михайлович), для монастирських сторінок у соціальних мережах, сайтів, необхідне постійне оновлення інформації. Якщо новина з’являється раз на  4 тижні, наприклад, то це вже погана комунікація. Відтак, необхідно постійно шукати інформаційні приводи і подавати їх оригінально. Тому, контент монастирських сторінок має бути не виключно новинний, присвячений обітам, реколекціям, життю у новіціаті, наприклад, але це може бути, наприклад, інтерв’ю із Владиками.

Єрм. Лука запевнив присутніх, що прослухавши весь курс, вони точно вмітимуть написати інформаційну замітку, а відтак подавати новини із монастиря цікаво, змістовно і водночас так, щоб і ті люди, які, наприклад, не достатньо заглиблені у тематику богопосвяченого життя, змогли знайти для себе важливе і цінне. 

Додамо, що навчання відбуватиметься щочетверга. Наступні заняття будуть 10 вересня, 17вересня, 24 вересня, 1 жовтня, 8 жовтня

Курс є безкоштовним.