Сьогодні у Свято-Іванівській Лаврі Шевченківського гаю традиційна біблійна зустріч

У п’ятницю, 20 травня,  у монастирі Свято-Іванівська Лавра, монахів студійського уставу (м. Львів, вул. Чернеча Гора, 1, що знаходиться на території Шевченківського Гаю поруч із Кривчицькою Церквою) відбудеться традиційна біблійна зустріч у виставковому залі музею. Початок о 19.00 год.

А перед тим, о 17.45 год., у монастирському храмі звершуватиметься Велика Вечірня з Литією в переддень літньої пам’яті Йоана Богослова.

Сьогоднішня зустріч присвячена «Жертві Ісаака». Лектор  ієрм. Лука (Михайлович), разом з учасниками,  обговорюватиме 22 главу Книги Буття.

Окрім лекційного викладу відвідувачі матимуть можливість наживо поставити запитання лектору, поділитися власними думками, а також подискутувати.

Курс організований монахами-студитами для того, щоб допомогти мирянам краще зрозуміти зміст Святого Письма, дізнатися більше про важкі й малозрозумілі місця Біблії, навчитися ставити його на живе і осмислене служіння для свого духовного життя.

На лекцію обов’язково слід приносити з собою Святе Письмо, а також записник для конспектування.

Довідка:

Зустрічі організували ще у грудні минулого року. Вони відбуваються при монастирі щоп’ятниці. Загалом навчання складається з двох курсів: Старозавітній Канон Святого Письма, Новий Завіт. Термін навчання кожного з них – 1 рік. Однак, курс можна вивчити також через індивідуальні заняття і прослуховування запису лекцій. На кожній зустрічі представлена презентація. Крім того, було проведено кілька вебінарів. Курс занять безкоштовний.

Контактний телефон керівника біблійного курсу ієрм. Луки (Михайловича)

(098) 52-81-785