Сьогодні у Львові триває благодійна виставка робіт учасників ГО «Лярш-Ковчег»: усіх охочих запрошують підтримати спільноту

liarsh1-5cf7fa8b7b53c00c98c3526389a23d0eСьогодні, 26 жовтня 2017 року, в холі великої сесійної зали Львівської міської ради триває благодійна виставка громадської організації «Лярш-Ковчег». Люди з розумовою неповносправністю запрошують усіх охочих за благодійну пожертву придбати вироби та варення, які вони спільно з асистентами виготовили в майстернях, і таким чином – фінансово підтримати діяльність спільноти, яка уже багато років опікується людьми з особливими потребами. Ця виставка реалізовується в рамках соціально-культурного проекту, який підтримує управління соціального захисту ЛМР.

Ми працюємо, наші майстерні є при церквах, тому вирішили, що треба виходити на рівень міста. І тому сьогодні ми є в міській раді, на сесії, щоб про нас більше дізналися самі представники влади, які зможуть підтримати нашу діяльність. Тому ми сьогодні показуємо те, що ми вміємо і любимо робити, те, що ми робимо, на нашу думку, добре. Є виставка різних виробів нашої спільноти. Це і дерев’яні вироби, і вироби з бісеру, і ікони, і свічки. І також є дегустація варення – це наш новий проект, де ми почали робити варення з яблук, зі слив, і робимо їх разом з друзями – так ми називаємо людей з розумовою неповносправністю. Власне, можна покуштувати і за благодійну пожертву придбати наше варення і інші вироби», – розповіла Наталя Критович, координатор зовнішніх зв’язків ГО «Лярш-ковчег».

«Сьогодні ви маєте змогу побачити результати діяльності наших майстерень. Дуже важлива підтримка, оскільки більша частина нашого бюджету – це іноземні пожертви. Тому ми дякуємо вам за цю підтримку, яку ви склали і складете сьогодні», – зазначила Ірина, член ГО «Лярш-ковчег».

Зазначимо, що місто постійно і щорічно фінансово підтримує ГО «Лярш-Ковчег» в рамках підтримки заходів та проектів громадських організацій. Так, в цьому місто надало фінансову підтримку спільноті в сумі 124 тис. грн. Зокрема, на захід «Відкриваймо серця новому простору» – виїзні семінари у різні місця Львівської області, управління соціального захисту Львівської міської ради виділило 99 тис. грн. на проживання харчування і проїзд учасників спільноти. Ці семінари тривали впродовж місяця – з кінця травня до кінця червня. Також в цьому році організація виграла соціально-культурний проект на підтримку діяльності своїх майстерень, а тому отримує дофінансування від міста в сумі 25,4 тис. грн. Минулого року місто фінансово підтримало організацію на суму понад 70 тис. грн.

До слова, ГО «Лярш-Ковчег» налічує близько 100 людей: 62 людини з розумовою неповносправністю і майже 30 асистентів, які щоденно працюють з людьми з особливими потребами. Мета діяльності організації – соціальна і духовна підтримка осіб з розумовою неповносправністю шляхом творення християнських спільнот неповносправних осіб, їх сімей та волонтерів, через залучення їх до праці, спілкування, дружніх стосунків та молитви, одночасно плекаючи почуття власної гідності та цінності їхнього життя.

Джерело: сайт ЛМР