Сьогодні в УКУ відбудеться засідання Експертної ради X-го «Екуменічного соціального тижня»

IMG_5549-600x450Сьогодні, 13 лютого 2017 року, о 16.00 год., в УКУ (м. Львів, вул. Свєнціцького, 17, ауд. 130) відбудеться засідання Експертної ради X-го Всеукраїнського суспільного форуму «Екуменічний соціальний тиждень».

Нагадуємо, «Екуменічний соціальний тиждень» проходить з Ініціативи Інституту екуменічних студій УКУ. Довівши  свою дієвість та актуальність за попередні роки, цьогоріч цей захід виносить на громадське обговорення тему «Гідність – Служіння – Солідарність на шляху оновлення країни». Подія відбуватиметься протягом  4 жовтня – 7 жовтня 2017 року в м. Львові.

Як наголошують організатори X-го «Екуменічного соціального тижня», тема «Гідність – Служіння – Солідарність на шляху оновлення країни» завжди буде актуальною, адже принципи солідарності, справедливості, любові до ближнього, є необхідними у подоланні гострих проблем, а особливо в часи трансформації суспільства, військових дій і загальної нестабільності.

Крім того, під час X-го Всеукраїнського суспільного форуму «Екуменічний соціальний тиждень»  4 жовтня – 7 жовтня 2017 року відбудеться ряд заходів, присвячений всебічному висвітленню проблем гідності, служіння та солідарності в процесі оновлення країни та методи їх подолання.

До участі запрошено провідних експертів з України та з-за кордону, представників волонтерських рухів, церковних ініціатив, громадських організацій, благодійних фондів, влади та ЗМІ.