Сьогодні відбулися чергові збори протопресвітерів Львівської Архиєпархії

У вівторок, 5 лютого 2019 року, в конференц-залі Курії Львівської Архиєпархії УГКЦ (м. Львів, пл. св. Юра, 5) відбулися збори протопресвітерів Львівської Архиєпархії. Очолив збори Преосвященний владика Володимир, Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії.

1

На зустрічі обговорили низку актуальних питань життя та праці Архиєпархії. Одним із ключових було питання євангелізації, зокрема, через активну організацію читання Святого Письма на парафіях, працю з мирянами та діяльність священиків у цьому питання.

2

Основні тези стратегії та посібники представила п. д-р Віра Ценглевич, керівникАрхиєпархіяльного Катехитичного Центру. Про питання євангелізації говорив також о. д-р Михайло Димид.

Голова Центру Опіки Сиріт о. Роман Прокопець та Синкел у справах капеланства військових, ув’язнених, студентів та дітей сиріт о. Степан Сус розповіли про розвиток Центру та актуальне питання передачі будівлі на Короленка, 7 для його потреб.

3

О. Юрій Блажиєвський, СБП, редактор журналу «Скинія», представив проект розповсюдження Божого Слова із розважаннями через соціальні мережі. Також розглянули й інші актуальні питання життя Львівської Архиєпархії.

Джерело: Прес-служба Курії Львівської Архиєпархії