Сьогодні владика Ігор (Возьняк), Архиєпископ і Митрополит Львівський УГКЦ проведе зустріч зі студентами

У День студента, 17 листопада, з ініціативи Центру студентського капеланства у Великій сесійній залі Львівської міської ради (пл. Ринок, 1) о 16.00 год. відбудеться зустріч із митрополитом Львівським УГКЦ владикою Ігорем.

А3 copy2Зустріч має на меті закликати та надихнути до живого спілкування студентську молодь і духовенство. Учасники обговорять соціальні питання, проблеми духовності, дошлюбної чистоти, корупції та ситуації в Україні і інші актуальні для студентів теми.

Організовує захід центр студентського капеланства УГКЦ спільно з Управлінням внутрішньої політики Львівської міської ради та громадськими організаціями і об’єднаннями.

«Зараз така ситуація в Україні, що я б радив усім у День студента особливо пом’янути наших хлопців-героїв, які теж були студентами і цей день присвятити не дискотекам і гучним забавам, а відвідувати такі культурні місця, де можна спокійно, в мирі відзначити це свято і згадати своїх однолітків»- наголосив голова Центру студентського капеланства УГКЦ о. Юрій Остапюк.

На святкування організатори запрошують усю студентську молодь міста.