Сьогодні вулицями Львова пройшла урочиста процесія на честь св. Антонія.ФОТО

Сьогодні, 13 червня 2019 року, у сквері біля храму св. Антонія РКЦ, що на вулиці Личаківській, відбулася урочиста Святу Месу на честь св. Антонія. По завершенні освятили лілії, які віряни принесли із собою. Ці квіти – символізують чистоту і часто св. Антонія зображують саме із ліліями у руках. У проповіді Архієпископ і Митрополит Львівський РКЦ Мечислав Мокшицький підкреслив:

“Пізніше св. Антонія назвуть доктором Євангелія.Але не лише тому, що знав св. Євангеліє напам’ять, але тому, що він жив ним і навчав інших величі і користі Божого Слова у щоденному житті. Сьогодні і нас він навчає цього самого кажучи: “Піднесіть ваші очі до неба, візьміть книгу Божої Мудрості”. Сьогодні він говорить нам: “Відновіться Духом! Нехай, невіруючі дивлячись на нас кажуть: “Дивіться, як вони люблять один одного!”. Розпалюйте у собі вогонь віри, щоб інші дивлячись на Вас славили Отця”. Як цей святий сказав у одній із своїх проповідей “Наслідуймо Христа з радістю, несучи Його Хрест, бо Він сам запрошує нас наслідувати Його у цьому”.

По завершенні св. Меси освятили лілії, які віряни принесли із собою. Додамо, що до спільної молитви також долучилася дружина міського голови Львова Катерина Кіт-Садова.

Опісля віряни пройшли процесією вулицями Львова. Процесія рухалася за таким маршуртом: вул. Заньковецької (сквер, що за костелом св. Антонія) — вул. Лисенка — вул. Садовського — вул. Личаківська, та завершиться у сквері на вул. Заньковецької.