Спільнота «Благословення» парафії св.Володимира і Ольги УГКЦ запрошує долучатись до організації вертепів

unnamed12 грудня 2016 року, о 19:00 год, в актовому залі храму святих Володимира і Ольги УГКЦ (вул.В.Симоненка, 5а) відбудеться настановча зустріч для охочих взятии участь в організації вертепів. Нагадаємо, вже 7-й рік поспіль спільнота «Благословення» цієї парафії організовує театралізовані вертепи, за допомогою яких учасники доносять  Добру Новину до сердець, які можливо забули, що саме вони святкують. Такі колядники відвідують львівські бари, кафе, ресторани, забігайлівки, піцерії та інші заклади, які в різдвяний час, на думку учасників дійства, зазвичай переповнені алкоголем, цигарками, а часто й розпустою.

Так минулого року з ініціативи спільноти було організовано 10 вертепів, з допомогою яких вдалося розповісти про Різдво у 200-300 закладах, також учасниками роздано приблизно 7000-8000 буклетів з радісною звісткою про народження Спасителя.

Представники спільноти запрошують і цьогоріч долучатися до цієї справи всім, кому більше, ніж 12 років. За словами організаторів волонтери будуть розподілені у дитячі та дорослі вертепи.

Виступ вертепів передбачається 8-9 січня 2017 року з 17:00 до 19:00 год.

Для тих, хто не зможе бути присутнім 12 грудня, буде можливість долучитися до дійства за телефоном : 097 048 60 12 – Богдан

Всі пожертви, які зберуть під час колядування, будуть витраченими на місійну діяльність.