“Стараймося оправдати Божу довіру і приносити плоди”, – владика Володимир (Груца)

Нашим завданням не є просто пасивно чекати на другий прихід Христа чи особисту зустріч з Ним. Моя справа – орудувати дарами, які Ісус мені дав. На цьому наголосив владика Володимир Груца єпископ-помічник Львівської Архиєпархії під час проповіді до вірних, у п’ятницю 11 грудня 2020 року.

“Дорогою до Єрусалиму Ісус розповідає притчу головним героєм якої є  Він сам. Коли говориться пан, господар чи цар, то йдеться саме про Христа. Він йде до Єрусалиму, де після пасхальних подій вознесеться на небо для того, щоб знову прийти”, – сказав проповідник коментуючи уривок Євангеліє. 

“Міна тоді вважалася трьохмісячна зарплата. Чуємо, що був один чоловік, який зі страху сховав і цим самим втратив все, що мав.  Завжди має той, хто дає. Ця міна не принесла йому прибутку, бо не була подарована. На землі ми даємо милостиню, чинимо милосердя й інші добрі діла. Відтак цей чоловік зі страху намалював собі образ жорстокого Бога.”, – додав архиєрей. 

“Хоча Бог таким не є, Він є таким, яким ми собі його в певній мірі уявляємо.  Бог нам довіряє. Тому стараймося цю довіру оправдати і приносити плоди”, – наголосив на завершення владика Володимир.