«СТУДДЕНЬ» у новому семестрі: студентів кличуть шукати «Ключі до перемоги»

Центр Студентського Капеланства Львівської Архиєпархії УГКЦ відновлює СТУДДЕНЬ – цикл зустрічей на актуальні й цікаві для молоді теми. Перша зустріч у новому семестрі – вже цього четверга. Про це Центр повідомляє на своїй фейсбук-сторінці.

«Якщо тобі давно кортить почути щось корисне, психологічне і натхненне, цього четверга, 5 жовтня, – тобі точно до нас», – зазначають організатори.

У рамках загальної тематики «Ключі до перемоги» перший гість – Володимир Станчишин, психолог-психотерапевт і керівник центру ментального здоров’я «Лабораторія змін». Краще познайомитися з гостем можна тут: https://youtube.com/playlist…

Зустріч із ним відбудеться у четвер, 5 жовтня 2023 року, о 19:15 за адресою: м. Львів, пл. Міцкевича, 5 (код «4», 2 поверх). Вхід вільний.

СТУДДЕНЬ (студентський день) – зустрічі «відкритого університету», які у 2013 році започаткував о. Юрій Остапюк і Володимир Чупрін. Зустрічі відбувалися щочетверга о 19:00 після Божественної Літургії. На них запрошували знавців духовного, психічного та фізичного здоров’я людини, розглядали теми, про які не говорили публічно чи масово. Кожна лекція відкривала нові грані поєднання духовності і психології, спростовувала стереотипи щодо конфліктів і сексуальності людини, допомагала будувати стосунок зі собою, з Богом і людьми.

За 10 років СТУДДЕНЬ пройшов значні трансформації і вдосконалення. Попри вплив пандемії та війни бажання молоді зростати не припиняється, тому капелани продовжують організовувати зустрічі, які є актуальні для студентів сьогодні і будуть цінними в майбутньому.

О. Віталій Караман, координатор освітнього простору в студентському капеланстві, зазначає: найбільша потреба і найбільше бажання сьогодні кожного українця – це перемога, але вона має різні виміри. «Перемога – це те, з чим засинаємо і з чим прокидаємося, те, чого ми прагнемо і за що боремося, те, для чого ми живемо – перемога над російськими військовими злочинцями, перемога над людиноненависницькою ідеологією, перемога над осатанілими ворогами. Проте  будь-яка перемога бере початок із перемоги над самим собою, над власними слабкостями і немочами, егоїзмом і лукавством, байдужістю і страхом… Кожен наш гість запропонує нам “Ключі до Перемоги”, аби, взявши їх на “озброєння”, ми наближали нашу Перемогу. Адже перемога одного з нас – це перемога всіх нас, а перемога всіх нас – це перемога кожного з нас», – підкреслив капелан.

Простір розвитку буде творитися і надалі, вже з більшим акцентом на дискусіях і спілкуванні з учасниками, підкреслюють організатори. Зустрічі з цікавими спікерами відбуватимуться раз на місць. Тематика стосуватиметься студентів і молоді м. Львова. Життя під час війни, навчання, волонтерство, виклики і страхи, саморозвиток внутрішній мир і мотивація.