Студент Львівської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ став переможцем шахового турніру серед семінаристів

Львів уже багато років є шаховою столицею України. Сьогодні, 29 березня, студенти львівських духовних семінарій різних конфесій взяли участь у шаховому турнірі. Шахова гра тривала близько 3-х годин в кафе «Communa».

Шаховий турнір, традиційно, розпочали з молитви. В гру зіграли 10 духовних ерудитів, і попри дух товариства і єдності, кожен завзято змагався в інтелектуальній грі.

«Я дуже радий, що ми, найперше, збираємось для того, щоби славити Бога своїми добрими справами, для того, щоб єднатися в доброму настрої. Сподіваюся, що ми наш турнір зробимо більш цікавішим за наступний рік, залучимо ще більше учасників. Бажаю щоб ми, найперше, розвивали цей екуменічний ентузіазм, який є серед нас, щоб ми були доброзичливими і добродушними один до одного.

Дякую усім вам за участь, і дякую нашому судді, який вже третій рік поспіль проводить для нас цю зустріч, і нехай нам усім в усьому допомагає Господь!», – привітав учасників Євген Бойко, в.о. директора департаменту «Адміністрація міського голови» ЛМР.

Третій рік поспіль перемогу в турнірі здобув Валерій Купчак, студент Львівської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ. Від міста переможець отримав у нагороду ювілейну монету Князя Лева, а також промоцій ний пакет та вечерю в одному із закладів міста.

Друге місце посів Богдан Савицький, студент Львівської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ.

Третє місце здобув брат Максим, Василіянський інститут філософсько-богословських студій імені Йосифа Велямиина Рутського.

У цьогорічному заході участь також взяли семінаристи духовних закладів міста різних конфесій: Львівської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ, Львівської православної богословської академії УПЦ КП, Вищої духовної семінарії  Львівської Архідієцезії РКЦ, Львівської богословської семінарії ХВЄ .

Суддею турніру був Олександр Прохоров, голова Львівської міської федерації шахів.