Студентський театр «САД» уже вп’яте святкував Різдво Христове на східних теренах України

Студентський театр «САД», який діє при Центрі студентського капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ, уже вп’яте святкував Різдво Христове на східних теренах України. Майже тиждень, з 5 по 10 січня 2019 року, студенти та молодь Львова подорожували Донеччиною – вертепом та колядою звіщали народження Ісуса Христа тим, хто не може святкувати вдома.

1

Студентський театр «САД» відмовився від теплих вечорів вдома і вирушив за більш як тисячу кілометрів святкувати Різдво Христове з військовими, пораненими та жителями Донбасу. Попри довгу дорогу, велику кількість виступів, недосипання, шалену втому та емоційне переживання аматори знаходили дім на Сході України, отримували турботу від вже добрих друзів і знайомих.

За чотири дні «САД» під керівництвом студентського капелана отця Юрія Остапюка та старости театру Карини Прокопенко, студентки НУ «Львівська Політехніка», відвідав декілька міст, а саме Костянтинівку, Дружківку, Часів Яр, Мирноград, Покровськ, Селідове, Красногорівку та Маріуполь. Протягом поїздки театр гостював у військових частинах, мобільних госпіталях, та в парафіях УГКЦ, колядував у місцевих жителів і парафіян, у закладах освіти та на блокпостах. Молоді театрали відвідали вже знайомі локації, а також і нові. Приємною несподіванкою для театру було телебачення (сюжет про студентську коляду можна переглянути у вечірньому випуску новин ТСН за 7 січня).

Загалом подолано близько дві тисячі сімсот сімдесят сім кілометрів та п’ятдесят дві години в потягах, не рахуючи довгих дистанцій в автобусі.

Протягом всієї поїздки учасників «САДу» супроводжували місцеві священнослужителі та військові капелани.

Джерело: Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://kapelanstvo.info