Студенти Львівської Духовної Семінарії Святого Духа кличуть молодь на еко-патріотичну прощу

A-group-of-people-going-hiking-in-the-Smoky-Mountains-during-the-winter-1000x576У п’ятницю та суботу, 15-16 січня 2016 р., відбудеться молодіжна еко-патріотична проща під назвою «Гірськими шляхами Митрополита Андрея: Славське-Тарнавка-Лавочне-Хітар».

Проща присвячена вшануванню загиблих Героїв: більше сотні повстанців, загиблих у с.Хітар, та декілька сотень жителів села, вивезених у Сибір внаслідок трагічних подій 1947 року; усіх вояків УСС, УГА, ОУН-УПА (народжених, загиблих або похованих на Бойківщині); Героїв «Небесної Сотні» та Захисників Вітчизни, загиблих у 2014-16р.Б. на східних теренах України; а також відзначенню 90-ї річниці канонічної архієрейської візитації Тухлянського деканату Митрополитом Андреєм Шептицьким (1926р.), Міжнародного дня миру (1 січня) та  Дня заповідників (11 січня).

24-09-13-4Студенти Львівської Духовної Семінарії Святого Духа запрошують до спільної участі монашество УГКЦ та РКЦ, братів-семінаристів з усієї України, учнів, студентів та викладачів навчальних закладів, представників християнських, екологічних і патріотичних організацій та всю охочу молодь…

«Наша проща розпочнеться в п’ятницю спільною молитвою у крипті Собору св. Юра та подальшим виїздом відповідною «електричкою» зі Львова до Славська, де запланована ночівля у місцевій школі. Наступного дня (субота) – участь у Божественній літургії в церкві Успіння Пресвятої Богородиці (яку освячував Митрополит на початку ХХ ст.) смт. Славське. Опісля спільна проща до парафій Тарнавка, Лавочне і Хітар, де у місцевих дерев’яних церквах прочани матимуть спільні молитви (Молебень, вервицю і панахиду відповідно) у визначених наміреннях. Під час прощі заплановані також перегляд фільму про життя і подвиги Митрополита Андрея, цікаві доповіді історичного та патріотичного змісту, дружні трапези тощо. Завершення прощі – щасливим поверненням до Львова у суботу ввечері» – розповідають організатори.

Вік учасників (крім школярів, які у супроводі батьків чи відповідальних осіб) – від 18-ти років!

Символічний розмір «прочанського» внеску – 20 грн.

Програма прощі

Організаційні питання

Офіційна реєстрація (зареєструватися слід до 22:00 год. 14.01.2016р.Б. (четвер).

Контактна особа:

Сергій Довба (067-961-48-32/063-466-59-45)