Студенти Львівської православної богословської академії здійснили паломництво до святинь Почаєва

З благословення Високопреосвященнішого митрополита Львівського і Сокальського Димитрія студенти Львівської православної богословської академії, 23 березня 2016 року, під керівництвом ректора прот. Ярослава Ощудляка та викладача ЛПБА прот. Андрія Лотоцького, здійснили паломницьку поїздку до святинь м. Почаїва (Тернопільська обл.).

Після прибуття на територію Лаври братія ЛПБА помолилися на Літургії Ранішосвячених Дарів та приклались до святинь Успенського Собору.

Після богослужіння екскурсовод провів для студентів територією лаври екскурсію, розповівши цікаві факт з історії виникнення, розбудови та теперішнього стану храмів й інших допоміжних прибудов на території Лаври. Також під час ескурсії браття мали можливість приклонитися та помолитися біля раки святих подвижників святині: преподобних Іова та Амфілохія Почаївських, та дізналися короткі відомості із земного життя святих.

Після Успенської Лаври паломники відвідали Свято-Духівський Скит, де приклонилися до святинь, попили святої води, яка наповнює 120-ти метрову криницю монастиря та, зробивши кілька фото на пам’ять, вирушили у дорогу.

Також браття мали можливість відвідати місце упокоєння братії Почаївської Лавриі побували на могилі преп. Амфілохія Почаївського, мощі якого перебували там до 2002 р. Ознайомившись з історією цвинтаря та похованнями, студенти вирушили до наступної святині — монастиря св. Анни. Там студенти та викладачі ЛПБА приклонились до місцевих святинь і занурювалися у святе джерело праведної Анни, після чого, сповнені духовної радості та піднесення, повернулись до Академії.

За матеріалами: lpba.org.ua