Священнослужителі УПЦ КП відвідали львівську психіатричну лікарню

DSC_0466З благословення очільника Львівсько-Сокальської єпархії УПЦ КП митрополита Димитрія 16 березня 2015 року на запрошення помічника з питань духовної опіки медичних закладів єпархії ієрея Сергія Кирилюка Комунальний заклад «Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня» відвідали та соборно помолилися проректор ЛПБА протоієрей Михайло Сивак та завідувач канцелярії єпархії ієрей Артемій Бабленюк. Представники духовенства відслужили Святу Літургію Іоана Золотоустого у 3-му чоловічому клініко-діагностичному відділенні і молебень до Святого Агапіта Печерського у 10-му жіночому відділенні.

У своєму повчальному слові по завершенні Святої Літургії протоієрей Михайло Сивак розкрив зміст та сутність періоду посту в житті християнина, а також наголосив на важливості церковних таїнств у справі спасіння.

DSC_0468Пацієнти також мали змогу прикластися до ікони Святого Агапіта Києво-Печерського з часточкою його мощів, люб’язно наданою для поклоніння пацієнтам та медперсоналу з приватної ризниці ієрея Артемія Бабленюка.

Відвідини лікарні священнослужителями пацієнти сприйняли зі значною радістю оскільки частина хворих у міру свого психічного стану не мають змоги покидати лікувальні відділення, а саме ці люди мають значну потребу бути з Богом. За словами ієрея Сергія, півторарічний досвід такого модусу пастирської опіки тільки підтверджує свою вагомість та цінність.